Стельова люстра LED золото димер пульт 136Вт
вверхвниз
-32%
18 днів
6 290 ₴
4 290 ₴
- В наявності
- Код: 7012G LED 3color dimmer
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 15 см
Ширина (Діаметр): 68 см
Довжина: 68 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7480 lm
Загальна потужність: 136 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 3.98 kg
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Оснащення: димер, світлодіодне підсвічування, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 22 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 32x64x9
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.018 м³
Ширина (Діаметр): 68 см
Довжина: 68 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7480 lm
Загальна потужність: 136 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 3.98 kg
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Оснащення: димер, світлодіодне підсвічування, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 22 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 32x64x9
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.018 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 15 см |
| Довжина | 68 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.98 kg кг |
| Габарити упаковки: | 32x64x9 |
| Довжина монтажної планки: | 22 см |
| Довжина основи | 30 см |
| Загальна потужність: | 136 W |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.018 м3 |
| Оснащення | димер, світлодіодне підсвічування, пульт |
| Площа освітлення | 10-20m², 20-30m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу |
| Світловий потік | 7480 lm |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип світильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 68 см |
| Ширина основи: | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴





