Світлодіодний підвіс лінійний 28 Вт чорний
вверхвниз
-18%
18 днів
2 677 ₴
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 7528/1000BK
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 105 см
Мінімальна висота: 25 см
Ширина (Діаметр): 7 см
Довжина: 121 см
Діаметр основи: 6 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1540 lm
Загальна потужність: 28 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 1.9 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 20 см
Ширина основи: 5 см
Довжина монтажної планки: 19 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 18x122x11
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.024 м³
Мінімальна висота: 25 см
Ширина (Діаметр): 7 см
Довжина: 121 см
Діаметр основи: 6 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1540 lm
Загальна потужність: 28 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 1.9 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 20 см
Ширина основи: 5 см
Довжина монтажної планки: 19 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 18x122x11
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.024 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Висота | 105 см |
| Довжина | 121 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 kg кг |
| Габарити упаковки: | 18x122x11 |
| Довжина монтажної планки: | 19 см |
| Довжина основи | 20 см |
| Діаметр основи | 6 см |
| Загальна потужність: | 28 W |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Можливість регулювання висоти | Да |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.024 м3 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 1540 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип світильника | Підвісний |
| Ширина (Діаметр): | 7 см |
| Ширина основи: | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴





