Люстра підвісна LED Diasha золото 43Вт пульт до 8м²
вверхвниз
-24%
18 днів
6 710 ₴
5 070 ₴
- В наявності
- Код: 7891/1000S-gold
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 105 см
Мінімальна висота: 25 см
Ширина (Діаметр): 7 см
Довжина: 100 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2365 lm
Загальна потужність: 43 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 5.5 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 80 см
Ширина основи: 6 см
Довжина монтажної планки: 62 см
Кольорова температура: 3200K, 6500K, 4100K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 22x111x13
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.032 м³
Мінімальна висота: 25 см
Ширина (Діаметр): 7 см
Довжина: 100 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2365 lm
Загальна потужність: 43 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 5.5 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 80 см
Ширина основи: 6 см
Довжина монтажної планки: 62 см
Кольорова температура: 3200K, 6500K, 4100K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 22x111x13
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.032 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 105 см |
| Довжина | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 22x111x13 |
| Довжина монтажної планки: | 62 см |
| Довжина основи | 80 см |
| Загальна потужність: | 43 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 6500K, 4100K |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.032 м3 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 2365 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 7 см |
| Ширина основи: | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 070 ₴






