Люстра LED Diasha хром 70Вт 3 кільця пульт
вверхвниз
-46%
18 днів
13 430 ₴
7 220 ₴
- В наявності
- Код: 7895/600+400+200CH
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 135 см
Мінімальна висота: 60 см
Ширина (Діаметр): 57 см
Діаметр основи: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2970 lm
Загальна потужність: 70 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 9.8 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 17 см
Кольорова температура: 3200K, 6500K, 4100K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 64x64x15
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.061 м³
Мінімальна висота: 60 см
Ширина (Діаметр): 57 см
Діаметр основи: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2970 lm
Загальна потужність: 70 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 9.8 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 17 см
Кольорова температура: 3200K, 6500K, 4100K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 64x64x15
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.061 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 135 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 kg кг |
| Габарити упаковки: | 64x64x15 |
| Довжина монтажної планки: | 17 см |
| Діаметр основи | 20 см |
| Загальна потужність: | 70 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 6500K, 4100K |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.061 м³ |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 2970 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 220 ₴






