Підвіс LED Diasha 7927/1CH кришталевий хром 10 Вт
вверхвниз
-41%
18 днів
1 946 ₴
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 7927/1CH
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 210 см
- Мінімальна висота: 40 см
- Ширина (Діаметр): 7 см
- Довжина: 7 см
- Діаметр основи: 10 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Кількість ламп: 1
- Світловий потік: 550 lm
- Загальна потужність: 10 W
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 1.6 kg
- Можливість регулювання висоти: Так
- Площа освітлення: 0-10m2
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвіска: кришталь
- Тип покриття: гальвніка
- Довжина монтажної планки: 9 см
- Кольорова температура: 4100K, 6500K, 3200K
- Тип керування: настінний вимикач
- Тип світильника: підвісний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 7 см |
| Висота | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 1 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 4100K, 6500K, 3200K |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Призначення | для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану, для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів |
| Світловий потік | 550 lm |
| Ширина (Діаметр): | 7 см |
| Габарити упаковки: | 33x11x11 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 10 W |
| Діаметр основи | 10 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.005 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Мінімальна висота | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





