Настінне бра Diasha хром 15 Вт із ланцюжком
вверхвниз
-7%
18 днів
591 ₴
550 ₴
- В наявності
- Код: 8148/1G
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 28 см
- Ширина (Діаметр): 20 см
- От стены: 5 см
- Діаметр основи: 10 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 935 lm
- Загальна потужність: 17 W
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 0.6 kg
- Площа освітлення: 0-10m2
- Обладнання: шнурок вимикач
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: гальвніка
- Довжина монтажної планки: 9 см
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторону
- Тип керування: настінний вимикач, шнурок-вимикач
- Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Оснащення | шнурок вімкач |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6000K |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 935 lm |
| Ширина (Діаметр): | 20 см |
| Габарити упаковки: | 27x22x6 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 17 W |
| Діаметр основи | 10 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.004 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач, шнурок-вимикач |
| Від стіни: | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





