Стельова LED люстра Diasha 8148/5BK LED 3color чорна 5 пелюсток пульт димер
вверхвниз
-7%
18 днів
2 301 ₴
2 140 ₴
- В наявності
- Код: 8148/5BK LED 3color dim
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 8 см
- Ширина (Діаметр): 65 см
- Діаметр основи: 30 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 4950 lm
- Загальна потужність: 90 W
- Вага: 2.49 kg
- Пульт дистанційного керування: Так
- Площа освітлення: 10-16m2
- Обладнання: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: фарба
- Довжина основи: 21 см
- Ширина основи: 21 см
- Довжина монтажної планки: 20 см.
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Стиль виготовлення: сучасний
- Тип керування: настінний вимикач, пульт
- Тип світильника: стельовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Виробник | Diasha |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Оснащення | світлодіодне підсвічування, димер, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Площа освітлення | 0-10m², 10-20m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 20 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної |
| Світловий потік | 4950 lm |
| Ширина (Діаметр): | 65 см |
| Габарити упаковки: | 32x32x14 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 90 W |
| Діаметр основи | 30 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.014 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Ширина основи: | 21 см |
| Довжина основи | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴





