Настінне LED бра Diasha 8166/1HR Метелик хром 16W 3 режими
вверхвниз
-7%
18 днів
527 ₴
490 ₴
- В наявності
- Код: 8166/1HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 27 см
- Ширина (Діаметр): 15 см
- От стены: 5 см
- Діаметр основи: 10 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 880 lm
- Загальна потужність: 16 W
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 0.52 kg
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: гальвніка
- Довжина монтажної планки: 9 см
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Світловий потік | 880 lm |
| Ширина (Діаметр): | 15 см |
| Габарити упаковки: | 23x22x7 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 16 W |
| Діаметр основи | 10 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.004 м3 |
| Від стіни: | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



