Підвісна LED люстра біла 3 кільця 148Вт
вверхвниз
-15%
18 днів
6 151 ₴
5 200 ₴
- В наявності
- Код: D9711/800+600+400WH
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 135 см
Мінімальна висота: 65 см
Ширина (Діаметр): 80 см
Діаметр основи: 25 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 8140 lm
Загальна потужність: 148 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 6.16 kg
Пульт дистанційного керування: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 22 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 22 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 85x85x9
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.065 м³
Мінімальна висота: 65 см
Ширина (Діаметр): 80 см
Діаметр основи: 25 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 8140 lm
Загальна потужність: 148 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 6.16 kg
Пульт дистанційного керування: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 22 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 22 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 85x85x9
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.065 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 135 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.16 kg кг |
| Габарити упаковки: | 85x85x9 |
| Довжина монтажної планки: | 22 см |
| Діаметр основи | 25 см |
| Загальна потужність: | 148 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.065 м³ |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної |
| Світловий потік | 8140 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 80 см |
| Ширина монтажної планки: | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴





