Підвісний LED світильник Diasha D221205-4 15 Вт золото
вверхвниз
-7%
18 днів
2 742 ₴
2 550 ₴
- В наявності
- Код: D221205-4
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 200 см
- Мінімальна висота: 75 см
- Ширина (Діаметр): 16 см
- Діаметр основи: 6 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 825 lm
- Загальна потужність: 15 W
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 1.8 kg
- Можливість регулювання висоти: Так
- Площа освітлення: 0-10m2
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: гальвніка
- Довжина монтажної планки: 5 см
- Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
- Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторону
- Тип керування: настінний вимикач
- Тип світильника: підвісний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 5 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 825 lm |
| Ширина (Діаметр): | 16 см |
| Габарити упаковки: | 21x63x21 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 15 W |
| Діаметр основи | 6 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.028 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Мінімальна висота | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴





