Світильник настінний LED Diasha DFB-2325-6B BK 6Вт 6 променів чорний
вверхвниз
-7%
18 днів
484 ₴
450 ₴
- В наявності
- Код: DFB-2325-6B BK
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 9 см
- Ширина (Діаметр): 17 см
- Від стіни: 4 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 1 W
- Напруга: 220V
- Тип ламп: світлодіодна
- Кількість ламп: 6
- Світловий потік: 330 lm
- Загальна потужність: 6 W
- Ступінь захисту: IP20, IP67
- Вага: 0.34 kg
- Тип кріплення: на планку
- Матеріал каркаса: метал
- Тип покриття: фарба
- Кут розсіювання: 60
- Призначення: для вулиці
- Тип світильника: настінний
- Габарити упаковки: 17x10x7
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.001 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 6 |
| Висота | 9 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | на планку |
| Ступінь захисту | IP20, IP67 |
| Призначення | для вулиці |
| Світловий потік | 330 lm |
| Ширина (Діаметр): | 17 см |
| Габарити упаковки: | 17x10x7 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 6 W |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 1 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.001 м3 |
| Від стіни: | 4 см |
| Кут розсіювання | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




