- Висота: 8 см
- Ширина (Діаметр): 8 см
- Від стіни: 4 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 1 W
- Напруга: 220V
- Тип ламп: світлодіодна
- Кількість ламп: 2
- Світловий потік: 110 lm
- Загальна потужність: 2 W
- Ступінь захисту: IP67
- Вес: 0.18 kg
- Тип кріплення: на планку
- Матеріал каркаса: метал
- Тип покриття: фарба
- Кут розсіювання: 60
- Призначення: для вулиці
- Тип світильника: настінний
- Габарити упаковки: 9x9x7
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.001 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Настінний |
| Виробник | Diasha |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 2 |
| Висота | 8 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | на планку |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Призначення | для вулиці |
| Світловий потік | 110 lm |
| Ширина (Діаметр): | 8 см |
| Габарити упаковки: | 9x9x7 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 2 W |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 1 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.001 м3 |
| Від стіни: | 4 см |
| Кут розсіювання | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴




