LED фасадний світильник Diasha DFB-8622-10WH
вверхвниз
-7%
18 днів
892 ₴
830 ₴
- В наявності
- Код: DFB-8622-10WH
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 8 см
- Ширина (Діаметр): 26 см
- От стены: 5 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 1 W
- Напруга: 220V
- Тип ламп: світлодіодна
- Кількість ламп: 10
- Світловий потік: 550 lm
- Загальна потужність: 10 W
- Ступінь захисту: IP67
- Вага: 0.7 kg
- Тип кріплення: на планку
- Матеріал каркаса: метал
- Тип покриття: фарба
- Кут розсіювання: 60
- Призначення: для вулиці
- Тип світильника: настінний
- Габарити упаковки: 28x9x7
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.002 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Настінний |
| Виробник | Diasha |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 10 |
| Висота | 8 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | на планку |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Призначення | для вулиці |
| Світловий потік | 550 lm |
| Ширина (Діаметр): | 26 см |
| Габарити упаковки: | 28x9x7 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 10 W |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 1 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.002 м3 |
| Від стіни: | 5 см |
| Кут розсіювання | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴



