Бра в стилі лофт Diasha LQ7062/1W BR
вверхвниз
-7%
18 днів
645 ₴
600 ₴
- В наявності
- Код: LQ7062/1W BR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 30 см
- Ширина (Діаметр): 25 см
- Від стіни: 15 см
- Діаметр основи: 12 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 20 W
- Патрон: G9
- Кількість ламп: 1
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 0.75 kg
- Лампа у комплекті: Ні
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: скло
- Діаметр плафону : 12 см
- Довжина монтажної планки: 11 см
- Форма плафона: коло
- Колір плафона: білий
- Габарити упаковки: 26x26x23
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Колір | Білий |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 1 |
| Висота | 30 см |
| Форма плафона | коло |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина монтажної планки: | 11 см |
| Патрон: | G9 |
| Ширина (Діаметр): | 25 см |
| Габарити упаковки: | 26x26x23 |
| Діаметр основи | 12 см |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 20 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.017 м3 |
| Лампа у комплекті: | Немає |
| Від стіни: | 15 см |
| Кількість коробок: | 1 |
| Діаметр плафону : | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








