Люстра стельова LED кришталева Diasha MX6027/500+300HR хром 140W пульт
вверхвниз

- Висота: 18 см
- Ширина (Діаметр): 52 см
- Довжина: 72 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 7700 lm
- Загальна потужність: 140 W
- Вага: 6.4 kg
- Площа освітлення: 0-10m2, 10-20m2
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: гальваніка
- Тип покриття: фарба
- Довжина основи: 72 см
- Ширина основи: 15 см
- Довжина монтажної планки: 45 см.
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Стиль виготовлення: сучасний
- Призначення: для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для кабінету, для офісу, для ванної, для офісу, для кафе/ресторана, для вулиці, для вулиці
- Тип керування: настінний вимикач
- Тип світильника: стельовий
- Габарити упаковки: 57x57x15
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.049 м3
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Довжина | 72 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Матеріал плафона, підвісок | гальваніка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Площа освітлення | 0-10m², 10-20m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 45 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці |
| Світловий потік | 7700 lm |
| Ширина (Діаметр): | 52 см |
| Габарити упаковки: | 57x57x15 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 140 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.049 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Ширина основи: | 15 см |
| Довжина основи | 72 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 312 ₴




