LED стельова люстра Diasha MX6027/600HR пульт хром 150 Вт CCT 20 м2
вверхвниз
-23%
17 днів
5 323 ₴
4 100 ₴
- В наявності
- Код: MX6027/600HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 10 см
- Ширина (Діаметр): 81 см
- Довжина: 88 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 8250 lm
- Загальна потужність: 150 W
- Вага: 5.2 kg
- Площа освітлення: 10-20m2
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: гальваніка
- Тип покриття: фарба
- Довжина основи: 88 см
- Ширина основи: 15 см
- Довжина монтажної планки: 48 см.
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Стиль виготовлення: сучасний
- Призначення: для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для кабінету, для офісу, для ванної, для офісу, для кафе/ресторана, для вулиці, для вулиці
- Тип керування: настінний вимикач, пульт
- Тип світильника: стельовий
- Габарити упаковки: 67x67x15
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.067 м3
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Довжина | 88 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Матеріал плафона, підвісок | гальваніка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Площа освітлення | 0-10m², 10-20m², 20-30m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 48 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці |
| Світловий потік | 8250 lm |
| Ширина (Діаметр): | 81 см |
| Габарити упаковки: | 67x67x15 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 150 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.067 м³ |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Ширина основи: | 15 см |
| Довжина основи | 88 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴




