Накладний точковий світильник Diasha PB-1 тубус чорний GU10
вверхвниз
-7%
18 днів
312 ₴
290 ₴
- В наявності
- Код: PB-1
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 17 см
- Ширина (Діаметр): 7 см
- Діаметр основи: 6 см
- Патрон: GU10
- Кількість ламп: 1
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 0.32 kg
- Площа освітлення: 0-10m2
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: фарба
- Довжина монтажної планки: 5 см
- Призначення: для вітальні, для коридору, для передпокою, для спальні, для офісу, для дитячої, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторону
- Тип керування: настінний вимикач
- Тип світильника: накладний
- Габарити упаковки: 17x8x8
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.001 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 1 |
| Висота | 17 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Довжина монтажної планки: | 5 см |
| Патрон: | GU10 |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Ширина (Діаметр): | 7 см |
| Габарити упаковки: | 17x8x8 |
| Тип покриття | фарба |
| Діаметр основи | 6 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.001 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴


