Світлодіодна підвісна люстра Diasha TM334B/800BK 26 Вт чорна
вверхвниз
-7%
17 днів
1 785 ₴
1 660 ₴
- В наявності
- Код: TM334B/800BK
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 95 см
- Мінімальна висота: 35 см
- Ширина (Діаметр): 12 см
- Довжина: 102 см
- Діаметр основи: 5 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 1430 lm
- Загальна потужність: 26 W
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 1.7 kg
- Можливість регулювання висоти: Так
- Площа освітлення: 0-10m2
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: фарба
- Довжина основи: 50 см
- Довжина монтажної планки: 17 см.
- Колірна температура: 6500K, 4100K, 3200K
- Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторана, для кухні, для офісу.
- Тип керування: настінний вимикач
- Тип світильника: підвісний
- Габарити упаковки: 18x109x11
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.022 м3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Diasha |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 см |
| Висота | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 6500K, 4100K, 3200K |
| Довжина монтажної планки: | 17 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 1430 lm |
| Ширина (Діаметр): | 12 см |
| Габарити упаковки: | 18x109x11 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 26 W |
| Діаметр основи | 5 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.022 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Довжина основи | 50 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴





