Стельова LED люстра півкільце шампань 50 Вт
вверхвниз
-7%
11 днів
2 559 ₴
2 380 ₴
- В наявності
- Код: 2509/500CG
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 15 см
Ширина (Діаметр): 50 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: Монтажна планка
Довжина монтажної планки: 19 см
Ширина монтажної планки: 19 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2750 lm
Загальна потужність: 50 W
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: пульт
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 50x50x9
Вага: 2.76 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.023 м³
Ширина (Діаметр): 50 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: Монтажна планка
Довжина монтажної планки: 19 см
Ширина монтажної планки: 19 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2750 lm
Загальна потужність: 50 W
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: пульт
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 50x50x9
Вага: 2.76 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.023 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 15 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.76 kg кг |
| Габарити упаковки: | 50x50x9 |
| Довжина монтажної планки: | 19 см |
| Діаметр основи | 20 см |
| Загальна потужність: | 50 W |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.023 м3 |
| Призначення | для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 2750 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип світильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 50 см |
| Ширина монтажної планки: | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴





