Настінний світильник Diasha 531/1B-400CH золото кришталь LED 15W
вверхвниз
-7%
11 днів
1 892 ₴
1 760 ₴
- В наявності
- Код: 531/1B-400CH
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 40 см
- Ширина (Діаметр): 8 см
- Від стіни: 11 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 10 см
- Ширина основи: 8 см
- Довжина монтажної планки: 11 см.
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 825 lm
- Загальна потужність: 15 W
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Площа освітлення: 0-10m2
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Тип покриття: гальваніка
- Призначення: для вітальні, для коридору, для передпокою, для спальні, для кухні, для офісу, для дитячої, для кухні, для кафе/ресторону
- Тип світильника: настінний
- Габарити упаковки: 42x9x9
- Вага: 1.55 kg
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.005 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Настінний |
| Виробник | Diasha |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 11 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 825 lm |
| Ширина (Діаметр): | 8 см |
| Габарити упаковки: | 42x9x9 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 15 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.005 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Від стіни: | 11 см |
| Ширина основи: | 8 см |
| Довжина основи | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴



