Підвісна кришталева LED люстра хром 135Вт пульт 23м2
вверхвниз
-7%
11 днів
15 172 ₴
14 110 ₴
- В наявності
- Код: 585/800+500HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 135 см
Мінімальна висота: 65 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 79 см
Діаметр основи: 16 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 15 см
Ширина монтажної планки: 15 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7425 lm
Загальна потужність: 135 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 86x86x16
Вага: 18.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.118 м³
Мінімальна висота: 65 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 79 см
Діаметр основи: 16 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 15 см
Ширина монтажної планки: 15 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7425 lm
Загальна потужність: 135 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 86x86x16
Вага: 18.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.118 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 135 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 86x86x16 |
| Довжина монтажної планки: | 15 см |
| Діаметр основи | 16 см |
| Загальна потужність: | 135 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.118 м³ |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 7425 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 79 см |
| Ширина монтажної планки: | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 110 ₴






