Підвісна LED люстра Diasha каскад золото 58Вт пульт
вверхвниз
-7%
11 днів
5 172 ₴
4 810 ₴
- В наявності
- Код: 662/500GD
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 90 см
Мінімальна висота: 30 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 48 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 18 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3190 lm
Загальна потужність: 58 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 60x60x15
Вага: 5.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.054 м³
Мінімальна висота: 30 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 48 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 18 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3190 lm
Загальна потужність: 58 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 60x60x15
Вага: 5.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.054 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 60x60x15 |
| Довжина монтажної планки: | 18 см |
| Діаметр основи | 20 см |
| Загальна потужність: | 58 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.054 м3 |
| Площа освітлення | 10-20m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 3190 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 810 ₴





