Підвісна LED люстра золото 105Вт пульт
вверхвниз
-7%
11 днів
8 247 ₴
7 670 ₴
- В наявності
- Код: 662/600+400GD
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 105 см
Мінімальна висота: 60 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 58 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 17 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 5775 lm
Загальна потужність: 105 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 70x70x15
Вага: 8 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.074 м³
Мінімальна висота: 60 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 58 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 17 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 5775 lm
Загальна потужність: 105 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 70x70x15
Вага: 8 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.074 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 105 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 kg кг |
| Габарити упаковки: | 70x70x15 |
| Довжина монтажної планки: | 17 см |
| Діаметр основи | 20 см |
| Загальна потужність: | 105 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.074 м³ |
| Площа освітлення | 10-20m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 5775 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 670 ₴





