Підвісна кришталева світлодіодна люстра Diasha 7710-2A/200+300HR
вверхвниз
-9%
11 днів
3 785 ₴
3 450 ₴
- В наявності
- Код: 7710-2A/200+300HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 120 см
- Мінімальна висота: 45 см
- Можливість регулювання висоти: Так
- Ширина (Діаметр): 30 см
- Діаметр основи: 15 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 14 см.
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 1760 lm
- Загальна потужність: 32 W
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Ступінь захисту: IP20
- Пульт дистанційного керування: Так
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Діаметр плафона: 20 см, 30 см
- Тип покриття: гальваніка
- Габарити упаковки: 36x44x27
- Вага: 3.3 kg
- Об'єм упаковки для Нової пошти (1шт): 0.043 м³
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Виробник | Diasha |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6000K |
| Довжина монтажної планки: | 14 см |
| Світловий потік | 1760 lm |
| Ширина (Діаметр): | 30 см |
| Габарити упаковки: | 36x44x27 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 32 W |
| Діаметр основи | 15 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.043 м³ |
| Діаметр плафону : | 20 см, 30 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴




