- Висота: 21 см
- Мінімальна висота: 45 см
- Можливість регулювання висоти: Так
- Ширина (Діаметр): 22 см
- Від стіни: 15 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 16 см
- Ширина основи: 10 см
- Довжина монтажної планки: 15 см.
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 880 lm
- Загальна потужність: 16 W
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Площа освітлення: 0-10m2
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Тип покриття: гальвніка
- Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторана, для кухні, для офісу.
- Габарити упаковки: 25x30x15
- Вага: 1.5 kg
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.011 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Можливість регулювання висоти | Да |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 15 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 880 lm |
| Ширина (Діаметр): | 22 см |
| Габарити упаковки: | 25x30x15 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 16 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.011 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Від стіни: | 15 см |
| Ширина основи: | 10 см |
| Довжина основи | 16 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 968 ₴






