Стельова світлодіодна люстра з димером 55W
вверхвниз
-29%
11 днів
2 301 ₴
1 630 ₴
- В наявності
- Код: AS8170/4HR LED 3color d
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 8 см
Ширина (Діаметр): 38.5 см
Довжина: 38.5 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 12 см
Ширина основи: 12 см
Довжина монтажної планки: 11.5 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3025 lm
Загальна потужність: 55 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
Пульт дистанційного керування: Так
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 19x19x12
Вага: 1.43 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.006 м³
Ширина (Діаметр): 38.5 см
Довжина: 38.5 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 12 см
Ширина основи: 12 см
Довжина монтажної планки: 11.5 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3025 lm
Загальна потужність: 55 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
Пульт дистанційного керування: Так
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 19x19x12
Вага: 1.43 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.006 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 8 см |
| Довжина | 38.5 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.43 kg кг |
| Габарити упаковки: | 19x19x12 |
| Довжина монтажної планки: | 11.5 см |
| Довжина основи | 12 см |
| Загальна потужність: | 55 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6000K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.006 м3 |
| Оснащення | світлодіодне підсвічування, димер, пульт |
| Світловий потік | 3025 lm |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 38.5 см |
| Ширина основи: | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴





