Стельова LED люстра хром 120 Вт кришталь пульт
вверхвниз
-9%
11 днів
6 505 ₴
5 920 ₴
- В наявності
- Код: 8811/600+400A
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 16 см
Ширина (Діаметр): 61 см
Довжина: 67 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 67 см
Довжина монтажної планки: 50 см, 13 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6600 lm
Загальна потужність: 120 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 67x67x18
Вага: 7.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.081 м³
Ширина (Діаметр): 61 см
Довжина: 67 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 67 см
Довжина монтажної планки: 50 см, 13 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6600 lm
Загальна потужність: 120 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 67x67x18
Вага: 7.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.081 м³
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Diasha |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67 см |
| Висота | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Площа освітлення | 10-20m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 50 см, 13 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці |
| Світловий потік | 6600 lm |
| Ширина (Діаметр): | 61 см |
| Габарити упаковки: | 67x67x18 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 120 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.081 м³ |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Довжина основи | 67 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 920 ₴





