Стельова люстра LED Diasha 8818/800+600+400 хром 195W до 33 м²
вверхвниз
-7%
10 днів
9 720 ₴
9 040 ₴
- В наявності
- Код: 8818/800+600+400
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 20 см
- Ширина (Діаметр): 83 см
- Довжина: 87 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 87 см
- Ширина основи: 20 см
- Довжина монтажної планки: 51 см.
- Ширина монтажної планки: 13 см.
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 10725 lm
- Загальна потужність: 195 W
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Площа освітлення: 10-20m2
- Пульт дистанційного керування: Так
- Тип керування: настінний вимикач, пульт
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: фарба
- Стиль виготовлення: сучасний
- Призначення: для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для кабінету, для офісу, для ванної, для офісу, для кафе/ресторана, для вулиці, для вулиці
- Тип світильника: стельовий
- Габарити упаковки: 87x87x18
- Вага: 10.7 kg
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.136 м3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Diasha |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Площа освітлення | 10-20m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 51 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці |
| Світловий потік | 10725 lm |
| Ширина (Діаметр): | 83 см |
| Габарити упаковки: | 87x87x18 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 195 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.136 м³ |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Ширина основи: | 20 см |
| Довжина основи | 87 см |
| Ширина монтажної планки: | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 040 ₴





