Стельова хрустка люстра Diasha 9334/6G золото 6xE14 16 м2
вверхвниз
-8%
10 днів
2 871 ₴
2 640 ₴
- В наявності
- Код: 9334/6G
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 35 см
- Ширина (Діаметр): 50 см
- Діаметр основи: 22 см
- Напруга: 220V
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 14 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
- Патрон: E14
- Кількість ламп: 6
- Лампа у комплекті: Ні
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвіска: кришталь
- Тип покриття: гальвніка
- Призначення: для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторону
- Тип світильника: пристальний
- Вага: 3.4 kg
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 6 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина монтажної планки: | 14 см |
| Патрон: | E14 |
| Призначення | для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Ширина (Діаметр): | 50 см |
| Габарити упаковки: | 24x37x14 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Діаметр основи | 22 см |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.012 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Лампа у комплекті: | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴




