Люстра стельова LED з пультом золото 115 Вт 20 м²
вверхвниз
-13%
11 днів
6 785 ₴
5 920 ₴
- В наявності
- Код: A8819/600+400
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 12 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Довжина: 85 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 85 см
Ширина основи: 14 см
Довжина монтажної планки: 51 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6325 lm
Загальна потужність: 115 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 67x92x15
Вага: 7.1 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.092 м³
Ширина (Діаметр): 60 см
Довжина: 85 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 85 см
Ширина основи: 14 см
Довжина монтажної планки: 51 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6325 lm
Загальна потужність: 115 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 67x92x15
Вага: 7.1 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.092 м³
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Diasha |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Площа освітлення | 10-20m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 51 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці |
| Світловий потік | 6325 lm |
| Ширина (Діаметр): | 60 см |
| Габарити упаковки: | 67x92x15 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 115 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.092 м³ |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Ширина основи: | 14 см |
| Довжина основи | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 920 ₴





