Підвісна люстра LED Diasha шампань 195Вт пульт
вверхвниз
-7%
11 днів
8 183 ₴
7 610 ₴
- В наявності
- Код: MD35285/800+600+400CG
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 185 см
Мінімальна висота: 50 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 90 см
Довжина: 140 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 18 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 10725 lm
Загальна потужність: 195 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 85x85x10
Вага: 8.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.072 м³
Мінімальна висота: 50 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 90 см
Довжина: 140 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 18 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 10725 lm
Загальна потужність: 195 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 85x85x10
Вага: 8.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.072 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 185 см |
| Довжина | 140 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 85x85x10 |
| Довжина монтажної планки: | 18 см |
| Діаметр основи | 20 см |
| Загальна потужність: | 195 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.072 м³ |
| Площа освітлення | 10-20m², 20-30m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 10725 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 610 ₴





