Люстра підвісна Diasha класика золото 8xE14 кришталь
вверхвниз
-7%
11 днів
11 538 ₴
10 730 ₴
- В наявності
- Код: D980-500G
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 125 см
Мінімальна висота: 35 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 52 см
Діаметр основи: 13 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 11 см
Патрон: E14
Кількість ламп: 8
Кількість коробок: 2
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 53x53x18, 45x45x16
Вага: 15 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.051 м³
Мінімальна висота: 35 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 52 см
Діаметр основи: 13 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 11 см
Патрон: E14
Кількість ламп: 8
Кількість коробок: 2
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 53x53x18, 45x45x16
Вага: 15 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.051 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 125 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 kg кг |
| Габарити упаковки: | 53x53x18, 45x45x16 |
| Довжина монтажної планки: | 11 см |
| Діаметр основи | 13 см |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Кількість коробок: | 2 |
| Кількість ламп | 8 |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.051 м3 |
| Патрон: | E14 |
| Площа освітлення | 10-20m², 20-30m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 730 ₴








