Підвісна люстра LED Diasha шампань 3 кільця 170Вт пульт
вверхвниз
-29%
22 дні
10 699 ₴
7 610 ₴
- В наявності
- Код: MD3528/800+600+400CG
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 145 см
Мінімальна висота: 65 см
Ширина (Діаметр): 82 см
Діаметр основи: 25 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 24 см
Ширина монтажної планки: 24 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 9350 lm
Загальна потужність: 170 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 85x85x10
Вага: 8.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.072 м³
Мінімальна висота: 65 см
Ширина (Діаметр): 82 см
Діаметр основи: 25 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 24 см
Ширина монтажної планки: 24 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 9350 lm
Загальна потужність: 170 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 85x85x10
Вага: 8.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.072 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 145 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 85x85x10 |
| Довжина монтажної планки: | 24 см |
| Діаметр основи | 25 см |
| Загальна потужність: | 170 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.072 м³ |
| Площа освітлення | 10-20m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної |
| Світловий потік | 9350 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 82 см |
| Ширина монтажної планки: | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 610 ₴





