- Висота: 30 см
- Ширина (Діаметр): 20 см
- Від стіни: 13 см
- Напруга: 220V
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 10 см
- Ширина основи: 10 см
- Довжина монтажної планки: 9 см
- Патрон: E14
- Кількість ламп: 2
- Лампа в комплекті: Немає
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Тип покриття: гальвніка
- Призначення: для кабінету, для кафе/ресторону, для офісу, для вітальні, для спальні, для кухні.
- Тип світильника: настінний
- Габарити упаковки: 25x15x11
- Вага: 1.42 kg
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.006 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 2 |
| Висота | 30 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Патрон: | E14 |
| Призначення | для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Ширина (Діаметр): | 20 см |
| Габарити упаковки: | 25x15x11 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.006 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Лампа у комплекті: | Немає |
| Від стіни: | 13 см |
| Ширина основи: | 10 см |
| Довжина основи | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 333 ₴




