Люстра підвісна кришталева хром 10xE14 20м2
вверхвниз
-7%
11 днів
7 484 ₴
6 960 ₴
- В наявності
- Код: P7017/D600HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 95 см
Мінімальна висота: 45 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 59 см
Діаметр основи: 15 см
Напруга: 220V
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 11 см
Ширина монтажної планки: 11 см
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Патрон: E14
Кількість ламп: 10
Лампа у комплекті: Ні
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 61x61x11
Вага: 10 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.041 м³
Мінімальна висота: 45 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 59 см
Діаметр основи: 15 см
Напруга: 220V
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 11 см
Ширина монтажної планки: 11 см
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Патрон: E14
Кількість ламп: 10
Лампа у комплекті: Ні
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 61x61x11
Вага: 10 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.041 м³
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Виробник | Diasha |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 10 |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина монтажної планки: | 11 см |
| Патрон: | E14 |
| Призначення | для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Ширина (Діаметр): | 59 см |
| Габарити упаковки: | 61x61x11 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Діаметр основи | 15 см |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.041 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Лампа у комплекті: | Немає |
| Ширина монтажної планки: | 11 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 960 ₴





