Люстра стельова Гліцинія Diasha P8060/D800HR хром 9xE14 до 18м²
вверхвниз
-12%
10 днів
9 022 ₴
7 930 ₴
- В наявності
- Код: P8060/D800HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 40 см
- Ширина (Діаметр): 80 см
- Діаметр основи: 28 см
- Напруга: 220V
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 25 см.
- Ширина монтажної планки: 25 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
- Патрон: E14
- Кількість ламп: 9
- Лампа в комплекті: Немає
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Тип покриття: гальвовика
- Призначення: для кухні, для кабінету, для кафе/ресторону, для офісу, для вітальні, для спальні.
- Тип світильника: стельовий
- Габарити упаковки: 30x37x17
- Вага: 8.3 kg
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.018 м3
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип цоколя | E14 |
| Виробник | Diasha |
| Тип світильника | Стельовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 9 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина монтажної планки: | 25 см |
| Патрон: | E14 |
| Призначення | для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Ширина (Діаметр): | 80 см |
| Габарити упаковки: | 30x37x17 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Діаметр основи | 28 см |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.018 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Лампа у комплекті: | Немає |
| Ширина монтажної планки: | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 930 ₴



