Настінне LED бра Diasha QY-W2012 B+YB
вверхвниз
-7%
11 днів
1 161 ₴
1 080 ₴
- В наявності
- Код: QY-W2012 B+YB
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 51 см
- Ширина (Діаметр): 2 см
- От стены: 7 см
- Діаметр основи: 8 см
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 7 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 330 lm
- Загальна потужність: 6 W
- Колірна температура: 4100K, 3200K, 6500K
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал каркаса: метал
- Тип покриття: фарба
- Призначення: для кабінету, для коридору, для вітальні, для спальні, для офісу, для кафе/ресторану, для кабінету, для офісу.
- Тип світильника: настінний
- Габарити упаковки: 58x8x8
- Вага: 0.5 kg
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.004 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Настінний |
| Виробник | Diasha |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 7 см |
| Призначення | для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 330 lm |
| Ширина (Діаметр): | 2 см |
| Габарити упаковки: | 58x8x8 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 6 W |
| Діаметр основи | 8 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.004 м3 |
| Від стіни: | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴



