Настінне бра кришталеве Diasha 119-400G золото 4xG4
вверхвниз
-57%
29 днів
4 333 ₴
1 850 ₴
- В наявності
- Код: 119-400G
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Ширина (Діаметр): 9 см
- Довжина: 41 см
- Від стіни: 12 см
- Напруга: 220V
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 12 см
- Ширина основи: 9 см
- Довжина монтажної планки: 9 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 2,5 W
- Тип ламп: світлодіодна
- Патрон: G4
- Кількість ламп: 4
- Світловий потік: 550 lm
- Загальна потужність: 10 W
- Лампа в комплекті: Так
- Площа освітлення: 0-10m2
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторана, для кухні, для офісу.
- Тип світильника: настінний
- Габарити упаковки: 42x13x11
- Вага: 2.15 kg
- Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.008 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 4 |
| Довжина | 41 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Патрон: | G4 |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 550 lm |
| Ширина (Діаметр): | 9 см |
| Габарити упаковки: | 42x13x11 |
| Загальна потужність: | 10 W |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 2,5 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.008 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Лампа у комплекті: | Да |
| Від стіни: | 12 см |
| Ширина основи: | 9 см |
| Довжина основи | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴





