Світлодіодне бра Diasha 9033/1HR листок хром 25Вт 1375Лм 3 режими
вверхвниз
-7%
29 днів
720 ₴
670 ₴
- В наявності
- Код: 9033/1HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 32 см
- Ширина (Діаметр): 24 см
- Від стіни: 5 см
- Діаметр основи: 10 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 9 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 1375 lm
- Загальна потужність: 25 W
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач, шнурок-вимикач
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: гальваніка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 1375 lm |
| Ширина (Діаметр): | 24 см |
| Габарити упаковки: | 30x30x6 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 25 W |
| Діаметр основи | 10 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.007 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач, шнурок-вимикач |
| Від стіни: | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




