Стельова LED люстра Diasha MX86672/600+400CG шампань 105 Вт з пультом
вверхвниз
-41%
28 днів
7 903 ₴
4 680 ₴
- В наявності
- Код: MX86672/600+400CG
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 20 см
- Ширина (Діаметр): 60 см
- Довжина: 85 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 85 см
- Ширина основи: 11 см
- Довжина монтажної планки: 52 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 5775 lm
- Загальна потужність: 105 W
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Площа освітлення : 10-20m²
- Пульт дистанційного керування: Так
- Тип керування: настінний вимикач, пульт
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: фарба
- Стиль виконання: сучасний
- Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
- Тип світильника: пристельовий
- Габарити упаковки: 65x65x15
- Вага: 5.35 kg
- Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.063 м³
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Площа освітлення | 10-20m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 52 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці |
| Світловий потік | 5775 lm |
| Ширина (Діаметр): | 60 см |
| Габарити упаковки: | 65x65x15 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 105 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.063 м³ |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Ширина основи: | 11 см |
| Довжина основи | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 680 ₴





