Підвісна люстра Гліцинія Diasha P8068/L1200x300HR хром 120 см 14xE14 кришталь
вверхвниз
-45%
28 днів
15 172 ₴
8 390 ₴
- В наявності
- Код: P8068/L1200x300HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 115 см
- Мінімальна висота: 50 см
- Ширина (Діаметр): 44 см
- Довжина: 122 см
- Напруга: 220V
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 30 см
- Ширина основи: 8 см
- Довжина монтажної планки: 22 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
- Патрон: E14
- Кількість ламп: 12
- Лампа у комплекті: Ні
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Тип покриття: гальваніка
- Призначення: для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
- Тип світильника: підвісний
- Вага: 9.5 kg
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 122 см |
| Висота | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 12 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина монтажної планки: | 22 см |
| Патрон: | E14 |
| Призначення | для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Ширина (Діаметр): | 44 см |
| Габарити упаковки: | 25x89x15 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.033 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Лампа у комплекті: | Немає |
| Ширина основи: | 8 см |
| Довжина основи | 30 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 390 ₴





