Підвісна люстра LED Diasha XH1017/600G золото 65Вт 3575Лм
вверхвниз
-7%
28 днів
2 290 ₴
2 130 ₴
- В наявності
- Код: XH1017/600G
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 90 см
- Мінімальна висота: 35 см
- Можливість регулювання висоти: Так
- Ширина (Діаметр): 52 см
- Діаметр основи: 15 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 14 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 3575 lm
- Загальна потужність: 65 W
- Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
- Площа освітлення : 10-20m²
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: фарба
- Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
- Тип світильника: підвісний
- Габарити упаковки: 53x53x9
- Вага: 2.3 kg
- Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.025 м³
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 10-20m² |
| Кольорова температура: | 6500K, 4100K, 3200K |
| Довжина монтажної планки: | 14 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 3575 lm |
| Ширина (Діаметр): | 52 см |
| Габарити упаковки: | 53x53x9 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 65 W |
| Діаметр основи | 15 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.025 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Мінімальна висота | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴





