Настінне LED бра Diasha 8057/400GD золото 11 Вт
вверхвниз
-7%
45 днів
656 ₴
610 ₴
- В наявності
- Код: 8057/400GD
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 7 см
- Довжина: 40 см
- Від стіни: 4 см
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Довжина основи: 20 см
- Ширина основи: 3 см
- Довжина монтажної планки: 19 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 605 lm
- Загальна потужність: 11 W
- Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал каркасу: метал
- Тип покриття: фарба
- Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
- Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 см |
| Висота | 7 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 19 см |
| Призначення | для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 605 lm |
| Габарити упаковки: | 42x9x7 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 11 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.004 м3 |
| Від стіни: | 4 см |
| Ширина основи: | 3 см |
| Довжина основи | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴




