Підсвітка для дзеркал Diasha 9523/S LED 16W чорний
вверхвниз
-7%
44 дні
1 194 ₴
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 9523/S
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 9 см
- Довжина: 40 см
- Від стіни: 23 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 14 см
- Ширина основи: 9 см
- Довжина монтажної планки: 8 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 880 lm
- Загальна потужність: 16 W
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Площа освітлення : 0-10m²
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркасу: метал
- Тип покриття: фарба
- Призначення: для коридору, для офісу
- Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 см |
| Висота | 9 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 8 см |
| Призначення | для коридору, для офісу |
| Світловий потік | 880 lm |
| Габарити упаковки: | 43x17x6 |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 16 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.005 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Від стіни: | 23 см |
| Ширина основи: | 9 см |
| Довжина основи | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴



