Настінний LED світильник Diasha9602/S Loft чорний хром 7 Вт 3 режими
вверхвниз
-55%
45 днів
2 183 ₴
980 ₴
- В наявності
- Код: 9602/S
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 5 см
- Довжина: 45 см
- Від стіни: 12 см
- Діаметр основи: 10 см
- Напруга: 220V
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 42 см
- Ширина основи: 5 см
- Довжина монтажної планки: 18 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 385 l
- Загальна потужність: 7 W
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Площа освітлення : 0-10m²
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: гальваніка
- Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу
- Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 45 см |
| Висота | 5 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 18 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу |
| Світловий потік | 385 lm |
| Габарити упаковки: | 47x14x7 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 7 W |
| Діаметр основи | 10 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.005 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Від стіни: | 12 см |
| Ширина основи: | 5 см |
| Довжина основи | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴




