Світильники бра 1888-1
- Настінне бра світлодіодне 1888-1;
- Діаметр 19 см;
- Висота 25 см:
- Світло : LED 12 W;
- Режим включення - 3;
- Тип кріплення - планка;
- Колір каркасу - білий або чорний;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linisoln |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Інший тип лампи | LED-модуль |
| Інший тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло, акрил |
| Потужність | 12 |
| Стан | Нове |
| Стиль виконання | Класика |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | Без цоколя |
| Колір | Білий, чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴


