Люстра класична кришталева Splendid-Ray 30-3609-94
Характеристики:
- Стиль: Люстри свічки;
- Висота, см: 70-100;
- Діаметр, см: 55;
- Кількість ламп: 3;
- MAX потужність лампи, Вт: 40;
- Напруга, В: 220;
- Патрон E14;
- Колір: білий, коричневий;
- Матеріал: метал, скло, тканина;
- Тип кріплення: на гачок;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Прованс |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 100 см |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667 ₴




