Стілець крісло шезлонг складаний для пікніка відпочинку пляжу дачі саду Levistella GP20022303 BLUE
вверхвниз
Новинка

Складне крісло стілець модель GP20022303 BLUE
- 1) Розміри: 62x48x64 см;
- 2) Висота сидіння: 32 см;
- 3) Сидіння: глибина - 33 см; ширина – 41 см;
- 4) Спинка: висота - 47 см; ширина – 47 см;
- 5) Розміри у складеному стані: довжина - 85 см; ширина – 47 см; висота – 9 см;
- 6) Матеріал каркасу – сталь;
- 7) Діаметр трубки – 22 мм;
- 8) Матеріал тканини: текстильний;
- 9) Вага: 2,2 кг;
- 10) Допустиме навантаження: 110 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 640 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 330 мм |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴




