Класична люстра A234/5Максимальный діаметр (ширина): 65 см; Висота: 65 см; Тип лампи: лампа розжарювання або економка; Тип патрона: Е 27; Кількість ламп: 5; Максимальна потужність ламп: 60 Вт; Напруга ламп: 220 V; Тип кріплення: на планку або гак;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр | 65 см |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність лампи | 60 W |
| Напруга | 220 V. |
| Стиль виконання | Класика |
| Цоколь | Е 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






