Люстра стельова світильник зі скляним плафоном в стилі лофт Splendid-Ray 30-3988-92
вверхвниз

Висота, см: 35; Діаметр, см: 80; Кількість ламп: 8; MAX потужність лампи, Вт: 40; Напруга, В: 220; Патрон E14; Колір: чорний, коричневий; Матеріал: метал, скло; Тип кріплення: на кронштейн;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Лофт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
| Інший тип цоколя | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 201 ₴


